Neden Magento 2

Daha iyi geliştirilmiş bir test ortamı ,birim test,unit,test,arayüz testi

Entegrasyon Testi ve JavaScript Ünite Testi için kusursuz test çerçevesine sahiptir.

Prototype js yerine jquery ve knockout kullanır.

Modern PHP 7 yi ve composer kullanır.

Performans iyileştirmesi yapılmıştır.

Yazılım geliştiriciler için daha iyi hale gelmiş zend 2 ile namespace mantığına geçilmiştir, daha fazla api arayüzü bulunur.

Yeni Dosya Yapısı: Magento’nun temel teması tamamen yeni bir dosya yapısıyla değiştirildi. Geliştiriciler, modül yapısındaki tüm temel görünümü görebilir.

Hizmet Sözleşmeleri: Hizmet sözleşmeleri, çeşitli modüllere yönelik API’lerin kullanımını geliştirmek ve basitleştirmek için bir dizi farklı PHP Arabirimine dayanmaktadır. 

Geliştiricilere kamu API uç noktaları ile yeni bir çalışma yöntemi sağlar.
Diğer platformlarla mükemmel uyumluluk: Magento 2.0, Zend framework ve PHP 5.3 ile en iyi şekilde desteklenir. Ayrıca Oracle, MSSQL ve diğer veritabanı için de desteği vardır.

Daha İyi Esneklik: Magento 2, her bileşenin devre dışı bırakılmasına veya etkinleştirilmesine izin verir ve kod tabanını temiz tutar. Ayrıca bileşen odaklı bir yapıya sahiptir.

Bileşen ve Modüller : Magento 2.0’da, config.xml dosyasının yeni bir versiyonunu % 20’nin üzerinde azaltmaya yönelik gelişmiş bir ödeme seçeneği ve bu sayede geliştiriciler, daha az süre içinde özelleştirilebilir çözümler sunar.

Görünüm Kavramı: Tümü, karmaşıklığı ve genel geliştirme süresini azaltan “Modülde Görünüm” konsepti sayesinde. Ayrıca, geliştiricilerin öngörülen zaman dilimi içinde bir çalışma görünümü geliştirmelerini sağlar.

Sorunsuz Olmayan Yükseltmeler ve Kurulum: Magento 2, bir kurulum ve güncellemeler için önceki sürümlerden daha dostça. Hatta kullanıcılar, en yeni Magento 2 sürümüne geçmek için uygun bir format kullanabilirler.

Üstün Güvenlik: Magento 2, geliştiricilerin kodları farklı güvenlik ihlallerinden korumalarını sağlayan yeni bir dizinle birlikte “pub” ile daha güvenlidir.

Magento Topluluğu: Magento Topluluğu, Magento 2 ile ortaya konan herhangi bir sorun için sorunsuz bir destek sunuyor.

Scroll to Top