tv’de en luzumsuz ve yapmacık yapımlar

bunlar bana göre yapılmış listedir,kişiden kişiye değişir

Samanyolu tv de yayınlanan

Aile mahkemesi

bana göre en göre yapmacık olan ve çok kötü bir program olan bu program kaldırılmalı ,çünkü bunu birçok kişi özellikle yaşlılarımız gerçek sanıyor ve psikolosi etkileniyor.

size samanyolu sitesinden bir yorum yazıyorum

bu programdan çok sıkılıyorum. hergün birbirinin aynı basit bir gecede yazılmış seneryolar. ayrı bu programın yaş sınırı 50 yaş altı olmalı. çünkü üstündeki yaşlıların kendi evlatlarına güven duygusunu kaybettiriyor. örneğin benim ananem dedem bu programı izleyince bize karşı bakışı değişti. bize eskisi gibi güvenmiyor.çünkü olayları gerçek gibi sunduğunuz için bu onları daha çok etkiliyor. samanyoluna yakışmıyor bu program. onun yerine sır kapısı dizisinin yeni bölümleri veya 5. boyut yeniden çekilse daha iyi.

kanal d de yayınlanan Arka sokaklar oyuncular yetenekli olmasına rağmen dizi o kadar kötü ve kamera açıları berbat ki çok amatörce geliyor bana

kanal 7 de yayınlanan serdem çoşkun un programı luzumsuz

akasya durağı:

aynı arka sokakların formatında kamera açıları berbat,senaryo salllamaya yazılmış bir senaryo,oyuncular profesyonel olmasına rağmen kendini ifade edemiyor tamamen saçmalık harikası bir dizi bunu nasıl izliyor hayret ediyorum.Zeki alasya nasıl böyle bir dizide oynuyor anlayamadım.

Geniş aile:

İlk 10 bölümünün senaryosu gayet güzeldi,sonraki bölümlerde senaryo çok anlamsız ve çelişkili olarak devam edip gitti.Ama tabi sırf orjinal sözleri ve dialoglar için izledim bir dizi.

Scroll to Top